Eşya paketleme ve ambalaj işlemleri eşyalarınızın korunması açısından son derece mühim bir işlemdir. Taşıma esnasında zarar görmemeleri ve ulaşacakları adrese güven içinde hasar almadan gelmeleri için bizler firmamıza ait ambalajlama ekipmanları ile evinize kadar gelmekte ve uzman personellerimizce paketleme desteği vermekteyiz. Bu desteğin içinde isteğe göre baloncuklu naylon ya da battaniye kullanılmaktadır. Son dönem corona virüs önlemleri kapsamında Ambalaj malzemelerimiz de temizlik şartlarına ve koşullarına uymakta ve tarafımızca denetlenmektedir. Yumuşak ahşap ve mobilyalarınızın hasar görmemesi için en az 2 veya 3 kat ambalajlama yaptıktan sonra köşebent ve koli bandı ile destekleme yapılmaktadır. Elbiseleriniz için özel askılı kutular ya da muhafaza kabinleri kullanarak hasar görmemelerini sağlarız. Taşınma esnasında öncelik bir firmanın tecrübesidir bizlerde çeyrek asırlık tecrübemiz ile sizlere tam destek olarak taşıma işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

Kombi, klima korniş, avize sökmek ve takmak gibi ince işçilik isteyen eşyalarınız tarafımızca taşınma öncesi desteklerimizin içinde yer almamaktadır. Özel kıyafet, şahsi eşyalarınızın da tarafınızca paketlenmesi önerilir. Firmamızın hedeflerinden biriside Sıfır hasarla eşya taşımaktır. bunun için gerekli malzeme ekipman araç ve gereçlerin yeterli düzeyde ve kalitede olmasına özen göstermekteyiz. Böyle olduğu halde her ne kadar eşyalarınıza taşınma esnasında hasar vermeden işlem yapmak istesek de istisnadır, bazen ufak tefek iş kazaları meydana gelebilmektedir. Bu nedenden dolayı eşyalarınızın korunması önceliğini daima kendiniz belirleyin ve uygulayın. Çamoğlu Nakliyat ailesi olarak bizlerde sizlerin önceliklerize öncelik verelim. Daha fazlası için. 

Always Together.
Önce, Sonra ve daima size destek.

Taşınma sonrası servis desteği müşteri memnuniyeti temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır. Lütfen bu destek için buraya tıklayınız.

Kategoriler: Uncategorized

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir