Belçika seferlerimizi Almanya’da bulunan ikinci ofisimiz aracılığı ile gerçekleştirmekteyiz. Belçika’dan alınan eşyalar Almanya’da ki depomuza getirilir ardından Türkiye’ye sevkiyat gerçekleştirilir. Yurt içinde müşterilerimizin yaşayabileceği problemlerden dolayı eşyasını alamama durumunda ana merkez olan Ankara Ofisimize bağlı ve Ankara’da bulunan depolarda eşyalarınız güvenle muhafaza edilir ve dilediğiniz zaman sizlere teslim edilir.

Options for our Transportation/ Taşıma Seçeneklerimiz

  • Higway/ Kara yolu:   /İNG/ Offers more flexible and versatile usage service. /TR/ Daha esnek ve çok yönlü hizmet sunar.
  • Railway/ Demir yolu: Old but green.It is the most suitable for combined transportation. /TR/ Çevre dostu taşımacılık şekli olsa da çok tercih edilmez. Genellikle kombine taşımacılık için uygun bir faktördür.
  • Airplane /Uçak:   /İNG/ Speed is important for you, choose this way. Get together with your important items in a short time./TR/ Hızlı ve güvenilir bir taşıma hizmeti sunar. Değerli eşyalarınızın kısa zaman içinde ulaşmasını sağlar.
  • Ship/ Gemi:   /İNG/ If speed is not important to you and you have heavy load you can choose this way.  /TR/ Büyük miktarda yükler için tercih edilebilir bir taşınma yoludur.
  • Çamoğlu Nakliyat sizlere tüm bu ulaşım koşullarını sağlamakta öncü bir firmadır. Deniz, Hava, Demir ve Kara yollarını kendine ev yaparak sizlerin evlerini kurmak için yıllardır çalışıyor. Belçika ile olan taşımacılık serüvenimiz ise emek verdiğimiz yıllarımıza dayanıyor. Sizlerde Belçika’dan Türkiye’ye, Türkiye’den Belçika’ya ev ve ofis eşyası, piyano, para kasası gibi değerli ve sizi siz yapan eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyabilmek istiyorsanız bize güvenin ve hemen bir fiyatlandırma formu doldurun.
  • Please stay in safe.

STORAGE/ DEPOLAMA

Eşyalarınız bizimle birlikte güvende. Depolama hizmetimiz dilediğiniz zaman teslimata hazır bir biçimde gerekli sıcaklık ve ortamda eşyalarınızı korumak önemli görevlerimiz ve hizmetlerimizden biridir. Mallarınızın istiflenmesi, ambalajlanması kalite kontrolü, sayımı gibi birçok farklı hizmet burada gerçekleştirilebilir. Hizmetlerin gerçekleştirilmesi profesyonel ekiplerimizce forklift, asansör, palet, konveyör ve raf sistemleri gibi farklı alanlardaki hizmet seçenekleri ile sizlere sunulur..

Müşteri Hizmetleri/ Custumer Services

Müşteri temsilcilerimiz lojistik faaliyetleri, ürün sevkiyatları ve birçok açıdan sizleri bilgilendirmek üzere hizmet sağlamak için buradalar.

Kategoriler: Uncategorized

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir