Belçika Türkiye evdeneve taşıma fiyatlandırma sı için sizleri şuan farklı bir sayfaya yönlendireceğim, bunun için kusura bakmayın. FİYATLANDIRMA İÇİN Lütfen buraya tıklayınız. Formu doldurun biz sizi arayalım.

Eşyalarınızı Bizimle taşıma ayrıcalığına ek 1 Ay depo ücreti almıyoruz.

Work with us and we have a gift of 1 month storage fee.

Eveden eve eşya taşımacılığında Fiyatlandırma yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar:

  • Hacmi: Eşyalarınız hacmi m3 olarak hesaplanır ve araçlarda alacak yerleri önceden belirlenir. Genel m3 hesaplaması en, yükseklik ve genişlik çarpılarak yapılır. Ancak net m3 hesabı eşyalar araca yüklendikten sonra belli olacaktır. Ortalamalara göre 1+1 bir evin m3 yaklaşık olarak 10-15 m3 arasında değişirken 4+1 bir evin m3 40-50 m3 arasında değişmektedir.
  • Bölge: Eğer eşyalarınızın alınacağı adres merkezlerden uzak, kara ya da diğer ulaşım araçlarıyla kat edilmesi zor yerlerde ise fiyatlarda bir artış meydana gelecektir. Bu nedenden dolayı firmalar fiyat hesaplarken mesafeleri de göz ederek fiyat belirlerler. Bizlerde Çamoğlu Nakliyat ailesi olarak birçok yerde sizler için bu mesafeleri kat ettik ve Almanya, Türkiye gibi ülkelerde merkezlerimizi ve depolarımızı açtık. Belçika’dan Türkiye’ye, Türkiye’den Belçika’ya bütün taşınma şekilleri ile uygun fiyatlar ile taşınma ayrıcalığını bizlerle yaşayın.
  • Taşınma tipi: Taşınma tipiniz fiyatlandırma da bir anlamda son noktayı belirleyen unsurdur. Neden mi? Çünkü;
    • evden eve: evinizden eşya ekiplerce toplanır, araca yerleştirilir ve teslim adresine de aynı şekilde ekiplerimizde yerleştirilir.
    • Evden Adrese: Eğer eşyalarınızın evden alındıktan sonra yalnızca adrese teslimini istiyorsanız yapacağınız işleme evden adrese tanımını veriniz. Bu işlemde ekipler eşyalarını evinizden kolileme işlemini gerçekleştirerek alır ancak teslim adresine yalnızca eşyaları bırakır, eve taşıma ve araçtan indirme işlemleri şahsın kendine aittir.
    • Adresten Adrese: Bu işlemde ise bizler sizlere yalnızca araç ve şoför hizmeti sunmaktayız. Eşyalarınızın paketlenmesi ve taşınması işlemleri size aittir. Teslim işlemi için güvene bileceğiniz birilerini arıyorsanız doğru yerdesiniz.
  • Taşınma yöntemleri: Taşınmanın birçok yöntemi vardır ancak doğru yöntemi uygulamak önemlidir. BUNUN HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN.
Uygun Fiyatlandırma ayrıcalığı için ÇON.
Evden eve taşımacılıkta öncü firma.
Belçika Türkiye arası fiyatlandırma için. Yukarıda ki linke tıklayınız.